İzmir-Dubai Ucuza Uçak Bileti


Ucuza Uçak Farkıyla ;

İzmir’den Dubai’ye Aktarmasız 30kg bagajlı gidiş dönüş biletleri 153£~3464₺ den başlıyor. Sadece Mayıs ayında ve kısıtlı tarihlerde…

Daha fazla tarih seçeneği isteyenler Ankara kalkışlı Abu Dhabi konumuza da göz atabilirler…

Bu biletin güzel tarafları DXB havalimanına inmesi Ve İzmir’den Aktarmasız ve bagajlı olmasıdır. Yeşil pasaport sahibi iseniz Dubai’ye vizesiz girebiliyorsunuz. Fakat süre uzatımı yapılan yeşil pasaport sahiplerinin pasaportları henüz Birleşik Arap Emirlikleri tarafından kabul görmüyor bu konuya dikkat.

Gelelim biletlere,
Bu biletleri vermiş olduğum linkten ayrı ayrı da satın alabileceğiniz gibi gidiş dönüş olarak da satın alabilirsiniz. Bagaj hakkınızın olmadığı yazsa bile endişelenmeyin. Sunexpress’in bagajsız (sadece kabin bagajlı) olarak sattığı bir bilet çeşidi yok. Yani istediğiniz acentayı seçebilirsiniz. Aşağıdaki tarihlere tıklayarak açılacak kayak sitesinden Sunexpress in kendi sitesine yönlendiğinizde fiyat 4000₺ olmaktadır.

🇦🇪Birleşik Arap Emirlikleri’ni gezmenin birçok avantajı mevcut.
Buradan Uzakdoğudaki birkaç destinasyona yine çok ucuza uçabildiğimiz gibi ayrıca %5 Düşük Vergi ile Elektronik alışverişleri ile seyahatimiz çok daha uyguna geliyor.

Ayrıca Gökdelenler şehri Dubai’ye gitmişken tatilinizi ister otantik Çöl safarisi ve bedevi eğlenceleriyle isterseniz de Dünyanın en dik kaydıraklarının bulunduğu 5 yıldızlı Atlantis Aquaventure Waterpark ‘ta doyasıya eğlenebilirsiniz.
Bu Waterpark’a Doğumgününüzde giderseniz giriş ücretsiz ! (Bknz: ) Çöl safarisi vb aktiviteleri ise Groupon.ae adresinden fiyat kıyaslaması yaparak satın alabilirsiniz.

Hangi Vizeler Gerekir ?
Birleşik Arap Emirliklerine gitmek için Bordo pasaportluların Vizeye ihtiyacı bulunmaktadır. Yeşil Pasaport sahipleri ise vizesiz seyahat edebilir.

izmir – 🇦🇪 Dubai (DXB) Gidiş Dönüş 30kg bagajlı tarihler 153£~3464₺
Bizce Dubai’ye gitmişken en az 3 gece konaklamalısınız, Kısıtlı tarihleri değerlendirmek için Masaüstünden deneyiniz, telefonda fiyat bazen daha yüksek gözükebiliyor.
03 Mayıs Çarşamba – 07 Mayıs Pazar
03 Mayıs Çarşamba – 11 Mayıs Perşembe
06 Mayıs Cumartesi – 11 Mayıs Perşembe

İlan Sahibi: Indirimyo (Normal) İlan No: #438 İlan Tarihi: 5 Mart 2023 Konum: İzmir Kampanya Bitişi: 2023-03-05 Fiyat: 17000 3464 ₺